Comité VierdaagseFeest Cuijk

Vragen over dit evenement? Dan kun je je tot onderstaande personen richten:

Ingrid Kloosterman – algemene zaken / sponsoring – ingrid@vierdaagsefeestcuijk.nl 
Roel Bonants – entertainment – roel@vierdaagsefeestcuijk.nl
Miguel Blokland – veiligheid – miguel@vierdaagsefeestcuijk.nl
Patricia de Ryck – pr en communicatie – patricia@vierdaagsefeestcuijk.nl
Laura Broers – pr en communicatie – laura@vierdaagsefeestcuijk.nl
Lisa Kreyfelt - zeskamp en huttenbouwmiddag – lisa@vierdaagsefeestcuijk.nl 
Sofie Ebben – algemene zaken – sofie@vierdaagsefeestcuijk.nl

http://www.pura-catering.nl/
http://www.laarakker.com/
http://www.cuijk.nl/
http://www.abenreclame.nl/
Alle sponsors ››